Recenze Camelbak

Camelbak Eddy Kids 400 ml

Ověřený zákazník Skibi Kids Shop mišelka

Přidáno: 20. prosince 2013

Zakoupeno v Skibi Kids Shop

Tento produkt má již syn a je super.

Camelbak Eddy Bottle 1000 ml

Camelbak Eddy Bottle 1000 ml

Ověřený zákazník SPOKE.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. října 2013

Zakoupeno v SPOKE.cz

• neteče
  • dobře se z ní pije
  • je pevná a snad tedy odolná
  • nevejde se do držáku lahve u kola

Lahev jsem původně koupila na kolo, ale do držáku se nevejde. Určitě ji využijeme na turistiku nebo dcera do školy.

Camelbak PODIUM BIG CHILL 750 ml

Camelbak PODIUM BIG CHILL 750 ml

Ověřený zákazník VIPceny.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 9. srpna 2013

Zakoupeno v VIPceny.eu

• Dostatečný obsah, izolační vlastnosti dostatečné
  • Nevím

Chtěl jsem termo láhev s větším objemem, tato to naprosto splnila. I cena byla vcelku příznivá.

Ověřený zákazník Progress Cycle Ověřený zákazník

Přidáno: 21. července 2013

(naposledy upraveno 21. července 2013)

Zakoupeno v Progress Cycle

při venkovní teplotě cca +28 st. vydrží pití v lahvi chladné zhruba dvě hodiny což je super.... doporučuji.

Camelbak Antidote 1,5l

Camelbak Antidote 1,5l

Kanco Kanco

Přidáno: 9. června 2013

• dobrá skladnost
  • čištění
  • pevný plast

Na výšlapy nebo na kolo ideální velikost. Je lépe skladnější než 1,5 l láhev. Voda vydrží déle čerstvá a není vůbec cítit plastem jak je zvykem u PET lahví. Váhal jsem zda vůbec rezervoár koupit, ale teď nelituji. Neudělá bez něj ani krok :)

Kanco Kanco

Přidáno: 9. června 2013

• pevná lahev
  • velikost
  • kvalita

Sháněl jsem pevnou menší láhev na cesty. Tato splňovala všechny parametry. Voda zůstává dlouho čerstvá. Není cítit plastem. Z lahve se dobře pije. Rozhodně doporučuji všem kdo ještě váhají.

Ověřený zákazník Bike-Eshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. května 2013

Zakoupeno v Bike-Eshop.cz

Perfektní

Ověřený zákazník RockPoint.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 24. dubna 2013

Zakoupeno v RockPoint.cz

• Je fajn,ze ozaj necitit ten klasicky plastovy pach.
  • Tekutina v chladnejsom obdobi nevydrzi priliz dlho tepla-ale to by musela byt termoska.

Celkove som s flasou spokojny.

Přidáno: 3. března 2013

Zakoupeno v Bagalio

Supr lahev, ktera netece a dobre se z ni pije.

Camelbak Eddy Bottle 750 ml

Camelbak Eddy Bottle 750 ml

Anonym Anonym

Přidáno: 21. prosince 2012

(naposledy upraveno 22. prosince 2012)

supr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Přidáno: 13. prosince 2012

Zakoupeno v Bagalio

• vzhledově velmi pěkný design láhve, kvalita,
  • o ničem nevím

obchod doporučuji všem, jsem spokojená s rychlou dodávkou zboží, obchod nabízí přehlednost zboží, dobré ceny. Ráda zde nakoupím znovu.

Ověřený zákazník VIPceny.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 22. října 2012

Zakoupeno v VIPceny.eu

• Skvěle se z ní pije, dobře se čistí, vůbec nekape, zkrátka skvělá lehoučká nekapající láhev.
  • Kupoval jsem ji pro její údajné termoizalační schopnosti dětem na fotbal. Uvedená doba, že teplota vydrží 2x déle než v běžné láhvi je možná pravdivá ale pro mě zcela nedostatečná. Pití jsme vezli ne trénink hodně horké a po necelých 2 hodinách bylo úplně , ale úplně studené, takže zklamání. Nicméně láhve jsme si pro jejich malou hmotnost nechali a kluci je nosí do školy, kterou máme 10 min pěšky od domu a na to jsou skvělé.

Jelikož mi děti trpí na angíny a špatně snáší studené pití, jsme se rozhodli pro tyto Láhve. Kupoval jsem 2 lahve pro jejich údajné termoizalační schopnosti dětem na fotbal. Uvedená doba, že teplota vydrží 2x déle než v běžné láhvi je možná pravdivá ale pro mě zcela nedostatečná. Pití jsme vezli na trénink hodně horké a po necelých 2 hodinách bylo úplně, ale úplně studené, takže zklamání. Nicméně láhve jsme si pro jejich malou hmotnost nechali a kluci je teď nosí do školy, kterou máme 10 min pěšky od domu a na to jsou skvělé a na to bohatě vystačí.Skvěle se z nich pije, dobře se čistí, vůbec nekapou, zkrátka skvělé lehoučké nekapající láhve.

Ověřený zákazník Cyklomania.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 9. září 2012

Zakoupeno v Cyklomania.cz

Už moje druhá lahev od Camelbaku. Naprostá spokojenost.

Ověřený zákazník Bike-Eshop.cz kj

Přidáno: 26. srpna 2012

Zakoupeno v Bike-Eshop.cz

• skvělá
  • trochu píská, když se zapomene v ložnici

skvělá láhev

Ověřený zákazník Bágl.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 19. května 2012

Zakoupeno v Bágl.cz

• 3l camelbak v tepelné izolaci. V podstatě jde o standardní camelbak ve vlastním batohu bez popruhu přes ramena. Má opletenou hadičku.
  • Možno použít jak v tepelném pouzdře tak i bez něj

Doporučuju

Přidáno: 27. února 2012

• Super camelbak

použitie v extremných podmienkach super

Ověřený zákazník Cyklomania.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 4. prosince 2011

Zakoupeno v Cyklomania.cz

je to asi nejzdravější "měkká" lahev na kolo na trhu

Ověřený zákazník EOD.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 5. února 2010

Zakoupeno v EOD.CZ

• Technické provedení. Izolační vlastnosti.
  • Čištění je problém. Za určitý čas se zanese a je potřeba vyměnit.

Luxus, je to prostě Camelbak!

Zobrazuji 261 - 278 ze 278 recenzí 1...10 11 12 13 [ 14 ]